kompiuteriu kursai adresas 16

Mokymo programa 11-12 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 8-10 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 13-17 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Konkursas „Žiemos fantazija 2016“ rezultatai

Ačiū visiems, kurie panoro išbandyti jėgas konkurse ir publikuoti savo darbus. Ačiū mokytojams, skatinusiems moksleivius kurti, o susidūrus su sunkumais – padėjusiems rasti išeitį.
Ačiū už jūsų šiltus atsiliepimus, palaikymą, už supratingumą, ypač konkursui artėjant į pabaigą ir per vieną dieną gaunant šimtus darbų.
Ačiū vertinimo komisijai, atsakingai pažiūrėjusiai į savo pareigą ir atidžiai vertinusiai net 4691 darbą.

Iki gruodžio pabaigos visus dalyvius ir jų mokytojus turėtų pasiekti diplomai ir padėkos, kiek vėliau nugalėtojams bus išsiųsti popieriniai atvirukai.

„Žiemos fantazijos 2016“ nugalėtojai:

Atvirukų 1-4 klasių kategorijoje:

kaledu stebuklu namelis 3883 1 I vieta – Laurynas „Kalėdų stebuklų namelis“
apserksnije musu ziemos 4529 1 II vieta – Linėja „Apšerkšniję mūsų žiemos“
besmegeniai sargybiniai 4016 1 III vieta – Brigita „Besmegeniai sargybiniai“

Atvirukų 5-6 klasių kategorijoje:

suniuko kaledos 3455 1 I vieta – Mantė „Šuniuko Kalėdos“
ziemos stebuklas 4364 1 I vieta – Leonas „Žiemos stebuklas“
stebuklu naktis 4347 1 II vieta – Ilona „Stebuklų naktis“
ziemos dziaugsmas 3885 1 III vieta – Rusnė „Žiemos džiaugsmas“

Atvirukų 7-8 klasių kategorijoje:

ziemos naktis 1499 1 I vieta – Emilija „Žiemos naktis“
kaledu naktis 2505 1 II vieta – Junda „Kalėdų naktis“
kaledu senelio belaukiant 4000 1 III vieta – Kornelija „Kalėdų senelio belaukiant“

Atvirukų 9-12 klasių kategorijoje:

ziemos sapnas 3072 1 I vieta – Gerda „Žiemos sapnas“
stebuklo belaukiant 4749 1 II vieta – Andrius „Stebuklo belaukiant“
namu siluma 4706 III vieta – Vilija „Namų šiluma“
kaledu vakaras 4317 1 III vieta – Dominika „Kalėdų vakaras“

Atvirukų suaugusiųjų kategorijoje:

sv kaledos sninga 3840 1 I vieta – Liolita „Šv. Kalėdos... Sninga...“
ziemos atomas 3856 1 II vieta – Mantas „Žiemos atomas“
sveikinimas sv kaledu proga 219 1 II vieta – Ginta „Sveikinimas šv. Kalėdų proga“

Animacijos 1-4 klasių kategorijoje:

kaledu senelio belaukiant 4000 1 I vieta – Kamilė „Sveikina Brėmeno muzikantai“
elniu kaledos 4981 1 II vieta – Augustina „Elnių Kalėdos“
paslaptingas miskas 4628 1 III vieta – Kristina „Paslaptingas miškas“

Animacijos 5-6 klasių kategorijoje:

siltas zidinys 3390 1 I vieta – Ugnė „Šiltas židinys“
ziema smagu 4946 1 II vieta – Airidas „Žiemą smagu“
mergaite su kakava 2546 1 III vieta – Ieva „Mergaitė su kakava“

Animacijos 7-8 klasių kategorijoje:

ziemos linksmybe 1810 1 I vieta – Kamilė „Žiemos linksmybė“
ziemos dziaugsmas 4430 1 II vieta – Domantas „Žiemos džiaugsmas“

Animacijos 9-12 klasių kategorijoje:

kaledos sniego kalnuose 4402 1 I vieta – Dovydas „Kalėdos sniego kalnuose“
kaledinis animuotas linkejimas 143 1 II vieta – Kristupas „Kalėdinis animuotas linkėjimas“

Darbastalių kategorijoje:

blizguciu kaledos 1962 1 I vieta – Ona „Blizgučių Kalėdos“