Mokymo programa 13-17 m. moksleiviams

 PROGRAMA  „IT mokykla“
 TRUKMĖ  3 metai
 APRAŠYMAS

Pirmaisiais mokslo metais aiškinamės kompiuterio techninę įrangą ir veikimo principus. Susipažįstame su pagrindinėmis kompiuterio aptarnavimo, parinkčių nustatymo ir konfigūravimo operacijomis, vietiniu ir pasauliniu tinklu, duomenų apsikeitimo būdais ir apsauga, mokomės kovoti su kompiuteriniais virusais, diegti ir teisingai eksploatuoti Windows 10 operacinę sistemą. Dirbame su MS Office Access 2016 programa ir kitomis taikomosiomis programomis.
Baigus šį bendrąjį kursą pasirenkama specializuota studijų kryptis:

  • Web programavimas – svetainių kūrimo technologijos (HTML5, CSS3), programavimas JavaScript ir PHP scenarijų kalbomis, MySQL DB valdymas, turinio maketavimas.
  • Programavimas – C++, C#, Java programavimo kalbos, algoritmai ir duomenų struktūros, duomenų bazės bei jų valdymo programavimas, programėlių kūrimas Android OS ir kt.
  • Sistemų administravimas – kompiuterinių tinklų administravimas, operacinių sistemų konfigūravimas (GNU/Linux, Windows ir Windows Server), IT saugumas.
 TVARKARAŠTIS  2 kartai per savaitę po 2 val. (vienas – darbo dieną popiet, kitas – savaitgalio dieną)
 KAINA

 75 EUR/mokslo mėn.
 Mokant visą sumą už semestrą iškart, taikoma 10 proc. nuolaida.
 Mokestis mokamas už einamąjį mėnesį iki mėnesio 15 d. pavedimu arba grynaisiais.

 PASTABOS
  • Jei klausytojas praleidžia paskaitą dėl ligos ir pateikia gydymo įstaigos išduotą pažymą, jam pasiūloma praleistą paskaitą išklausyti su kita grupe arba išklausyti individualią pamoką.
  • Baigus „IT mokyklą“ išduodamas programos baigimo pažymėjimas.

 

 REGISTRACIJA